Електронний каталог

          Норец, М.
    Рональд Сет в системе координат английского шпионского романа периода второй мировой войны [Текст] / Максим Норец
    // Наукові записки Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Сер. Літературознавство. – 2014. – Вип. 39. – С. 443–446. – Библиогр. в конце ст.

   Присвячена аналізу творчості Рональда Сета в контексті еволюції жанру англійського шпигунського роману. У дослідженні здійснюється спроба проаналізувати розвиток жанру шпигунського роману в другій третині ХХ століття, у період Другої світової війни, у контексті, історичних подій, що відбуваються, з урахуванням факту причетності автора тим або іншим чином до діяльності британських спецслужб. Автор аналізує творчість Рональда Сета з погляду його жанрової ідентифікації і його подальшого впливу на розвиток жанру англійського шпигунського роману в цілому. Пропонується розглянути тематичну й сюжетно композиційну своєрідність романів у контексті історичного фону.


ББК 83.3(4Вел)

            


Є складовою частиною документа Наукові записки Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Сер. Літературознавство [Текст]. Вип. 39 / редкол.: М. П. Ткачук, О. Веретюк, О. Глотов [ та ін.] ; [за ред. М. П. Ткачука]. – Тернопіль : ТНПУ, 2014. – 557 с. – ISBN 9-7425-09-6 : 40.00.Теми документа


Статистика використання: Завантажень: 0

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'