Електронний каталог

          Савченко, А. В.
    Виправлена T(q)-вірогідна оцінка в узагальненій лінійній структурній моделі регресії з похибками вимірювання [Текст] : до 90-річчя від дня народження / А. В. Савченко
    // Український математичний журнал. – 2015. – Т. 67, № 5. – С. 1623–1639.


УДК 519.21
ББК 22.171

            


Є складовою частиною документа Український математичний журнал [Текст]. – 2014. – Т. 66, № 12.



Теми документа






Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'