|
Кметь, Ю. Р. Фізіологічні основи застосування регуляторів росту рослин для регуляції продукційного процесу бобів (Faba bona Medic.) [Текст] : магістерська робота / Ю. Р. Кметь ; ТНПУ ім. В. Гнатюка, хім.-біол. ф-т ; наук. кер. С. В. Пида. – Тернопіль, 2018. – 62 с.
Магістерська робота присвячена дослідженню впливу регуляторів росту рослин Емістим С та Епін на ростові процеси, процеси водообміну, насіннєву продуктивність та якість зерна бобів сорту Віндзор білий.
Застосування біопрепаратів різних класів для передпосівної обробки насіння дозволяє суттєво впливати на ростові процеси, процеси водообміну, формування урожаю та його якості. Встановлено, що біологічний урожай насіння за передпосівної обробки насіння біопрепаратами Емістим С підвищується на 24,4 %, Епін - 19,9 % порівняно із контролем. За впливу біологічних препаратів Емістим С та Епін зростає у насінні бобів вміст сирого протеїну на 3,1 та 3,4 %, білків - 3,6 та 3,9 %, К2О - 6,6 та 5,8 %. Ефективнішим препаратом у ґрунтово-кліматичних умовах Тернопільської області за впливом на фізіологічні процеси та продуктивність бобів сорту Віндзор білий виявився Емістим С.
Ключові слова: боби, регулятори росту рослин, ростові процеси, процеси водообміну, насіннєва продуктивність.
|