|
Палихата, М. І. Формування інформаційно-методичного контенту майбутніми фахівцями у сфері логістики сервісами Google [Текст] : магістерська робота : Спеціальність : 015.38. "Професійна освіта. Транспорт" / М. І. Палихата ; ТНПУ ім. В. Гнатюка, інж.-пед. ф-т ; наук. кер. Н. Бурега. – Тернопіль, 2023. – 58 с.
Магістерська робота присвячена дослідженню доцільності інтегрування online сервісів Google в освітній процес при підготовці майбутніми фахівцями у сфері логістики та розробці навчально методичного забезпечення у вигляді лабораторно-практичного циклу занять.
У роботі проведено аналіз онлайн технологій Google, який підтвердив доцільність впровадження хмаро-орієнтованих інструментів у сферу освіти. Це дозволить вирішити проблеми сумісності програмного забезпечення на різних операційних системах і цифрових пристроях, а також забезпечить можливість безкоштовного спільного доступу для проведення освітнього процесу для майбутніх фахівців у галузі логістики та транспорту.
Обґрунтована доцільність використання інструментів Google у сфері транспорту, оскільки вони визнані як важливий інструмент для оптимізації та покращення ланцюга постачання. Вони сприяють спільній роботі та комунікації між учасниками логістичного процесу, а також відстеженню та моніторингу електронної документації, що в майбутньому призведе до зменшення витрат та підвищення якості обслуговування. Встановлено, що компанія планує розширювати свій вплив в сфері логістики, використовуючи штучний інтелект, повноцінну інтеграцію технології "останньої милі", розвиток сервісів точного визначення місця розташування та його візуалізації, а також розвиток точного планування маршруту в режимі онлайн з урахуванням заторів під час руху.
Вивчено навчальну програму для майбутніх фахових бакалаврів у галузі "274 Автомобільний транспорт" та удосконалено методику формування професійної готовності майбутніх фахівців шляхом інтегрування в робочу програму дисципліни "Інформатика та інформаційні технології" за рахунок лабораторно-практичного циклу занять для покращення освітнього процесу професійної підготовки майбутніх фахівців.
Ключові слова: Google сервіси, логістика, професійна освіта, сумісність програмного забезпечення, online інструменти, інформаційно-комунікаційні технології, спільний доступ, навчальний контент.
|