|
Вацюра, М. Б. Формування інформаційно-комунікативної компетентності майбутніх педагогів засобами цифрових технологій [Текст] : магістерська робота : Спеціальність : 015 Професійна освіта : Спеціалізація: 015.39 Цифрові технології / М. Б. Вацюра ; ТНПУ ім. В. Гнатюка, інж.-пед. ф-т ; наук. кер. Ю. П. Франко. – Тернопіль, 2023. – 75 с.
У магістерській роботі проведено аналіз теоретичних основ інформаційно-комунікативної компетентності та обґрунтовано її значимість для майбутнього вчителя інформатики. Цифрові технології надають майбутньому викладачу інформатики можливість досягти успіху в професійній сфері, допомагаючи йому пристосуватися до сучасних реалій, ефективно застосовувати технології в навчальному процесі, активно діяти в інформаційному суспільстві та використовувати новітні наукові та технічні досягнення.
Також досліджено можливості використання інформаційно-комунікативної грамотності для майбутніх педагогів. В Україні важливим елементом освітнього процесу є дослідження новітніх цифрових інструментів та педагогічних технологій. Ці дослідження мають на меті розробку ефективних стратегій та методів для інтеграції цифрових технологій у навчальний процес.
У роботі розроблено методичні матеріали для практичних занять з інформатики, які зосереджуються на вивченні мови програмування Python та використанні мобільних технологій навчання. Ці матеріали можуть бути використані для проведення практичних занять з інформатики в школах, коледжах та університетах. Вони допоможуть студентам засвоїти основи мови програмування Python та мобільні технології навчання.
Робота складається з 56 сторінок основного тексту, який включає 20 рисунків, 4 таблиці та додатків на 12 сторінках.
Ключові слова: інформаційно-комунікативна компетентність, цифрові технології, педагогічний експеримент, мова програмування Python, Jamboard, Padlet, Python IDLE.
|