|
Киричук, М. Ю. Інтеграція засобів фізичної та технічної підготовки дітей 5-6 років, що займаються футболом [Текст] : магістерська робота : спеціальність 017 Фізична культура і спорт / М. Ю. Киричук ; ТНПУ ім. В. Гнатюка, ф-т фіз. вих.; наук. кер. С. М. Корнієнко. – Тернопіль, 2023. – 51 с.
Об'єкт дослідження - тренувальний процес дітей старшого дошкільного віку, що займаються футболом.
Предмет дослідження - методика виховання фізичних якостей та формування технічних умінь дітей 5-6 років, що займаються футболом.
Мета дослідження: теоретично розробити методичні рекомендації для підготовки дітей 5-6 років, що займаються футболом на основі інтеграції засобів фізичної та технічної підготовки.
Завдання дослідження:
1. Дослідження морфо-функціональні особливості та рівень фізичної підготовленості дітей старшого дошкільного віку, що займаються футболом.
2. Обґрунтувати взаємозв'язок формування технічних умінь з рівнем розвитку фізичних якостей дітей 5-6 років, що займаються футболом.
3. Теоретично обґрунтувати методичні рекомендації для підготовки дітей 5-6 років, що займаються футболом на основі інтеграції засобів фізичної та технічної підготовки.
У магістерській роботі подано детальну характеристику організаційно-методичним аспектам секційної роботи з основами футболу для 5-6-річного віку та удосконалення їх рівня фізичної та технічної підготовленості.
Досліджено морфо-функціональні особливості та рівень фізичної підготовленості дітей старшого дошкільного віку, що займаються футболом.
Обґрунтовано взаємозв'язок формування технічних умінь з рівнем розвитку фізичних якостей дітей 5-6 років, що займаються футболом. Вивчено теоретичні аспекти та методичні рекомендації для підготовки дітей 5-6 років, що займаються футболом на основі інтеграції засобів фізичної та технічної підготовки.
Визначено, щo оптимальна oргaнiзaцiя тренувальних зaнять з дошкільнятаим 5-6-ти років мoже бути більш дocкoнaлoю зa умoви викoриcтaння ефективних метoдiв i зacoбiв дитячої пiдгoтoвки тa стрункої системи періодизації навантажень. Дocягнення зaплaнoвaних майбутніх cпoртивних результaтiв є не реальним без вдалого процесу планування, моделювання та періодизації бaгaтoрiчнoгo прoцеcу пiдгoтoвки юних футболістів. Окрім цього, реалізація процесу навчання дошкільників основ футболу потребує відповідних знань та майстерності від тренерів для реалізації практичних рекомендацій з навчання техніко-тактичних основ футболу.
Ключові слова: дошкільнята, дошкільні навчальні заклади, технічна підготовка, фізична підготовка, навчально-тренувальний процес, секційна робота з футболу.
|